11 Ocak 2010 Pazartesi

Sorority Row filmi izle full 2010 filmleri


IMDB Puanı: 5.6/10
Yapım: 2009 ~ ABD
Tür: Gerilim , Korku
Oyuncular: Briana Evigan , Jamie Chung , Audrina Patridge , Matt Lanter , Julian Morris
Yönetmen: Stewart Hendler
Senaryo: Mark Rosman , Josh Stolberg , Pete Goldfinger
Yapımcı: Bill Bannerman , Mike Karz , Darrin Holender
Görüntü Yönetmeni: Ken Seng
Görüntü Yönetmeni: Lucian Piane
Dağıtım: Tiglon

Konusu: Aynı kız lisesi’nde okumuş üniversite öğrencileri CASSIDY (Briana Evigan), JESSICA (Leah Pipes), CLAIRE (Jamie Chung), ELLIE (Rumer Willis) and MEGAN (Audrina Patridge) kendi aralarında güven, sır ve dayanışma adına ant içmişlerdir ve eskiye dayalı bir kardeşlikleri vardır.Fakat onların sözlerine sadakati bir ev partisi şakasında test edilir.Bu partide işler berbat bir hale gelir ve MEGAN vahşice ölür.Suçlarını gizlemek ve parlak geleceklerini karartmamak adına kızın bedenini gizlerler ve bu sırrı sonsuza dek saklarlar.
Mezuniyetlerinden bir yıl geçmiştir.Eve ve birbirilerine veda etmeden önce kızlar bol alkollü bir parti yapmak isterler ve karanlık sırlarının gizli olduğundan eminlerdir.Fakat gerçekten öyle midir?Parti evde tüm hareketliliğiyle sürerken bilinmeyen bir numaradan kızların telefonlarına cinayet gecesi çekilmiş videolar gelir ve videoların polisin eline geçmesiyle tehdit edilirler.Sonra da kızlar ve hiçbir şeyden haberleri olmayan erkek arkadaşları sırayla öldürülmeye başlanır.
Acaba Megan ölümü için öç almaya mı geldi?Veya sırları onlara bunu ödettirmeyi isteyen biri tarafından mı keşfedildi?Kapana kısılmış,sırların kim tarafından öğrenildiğini düşünürken cesetler artmaya başlar ve kardeşliklerinin simgesi ev yıkıma doğru gider.En sonunda katilin kimliğinin ortaya çıktığı film 1983 yapımı klasik bir gerilimin yeniden çekimidir

Alternatif 1
videoweed izlemek için tıklayın

Alternatif 2
Movshare izlemek için tıklayın

Kuzey Yamacı – Nordwand Film İzle


Tür : Dram / Macera / Spor
Gösterim Tarihi : 8 Ocak 2010
Yönetmen : Philipp Stölzl
Senaryo : Christoph Silber , Philipp Stölzl , Benedikt Roeskau
Yapım : 2008, Almanya / Avusturya / İsviçre , 126 dk.

Oyuncular
Benno Fürmann (Toni Kurz) , Florian Lukas (Andreas Hinterstoisser) , Johanna Wokalek (Luise Fellner) , Georg Friedrich Händel (Edi Rainer) , Simon Schwarz (Willy Angerer)
Birkaç adam Avrupa’nın en yüksek dağlarından birini keşfetmek için, farklılıklarını bir tarafa koyarak yola çıkarlar.
Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş olan filmde 1936 Nazi Almanyası konu edilmiş. Almanya, dünyanın gözündeki yerini iyi konumlandırabilmek için yollar aramaktadır.
Dünyanın en meşhur kuzey yüzüne sahip İsviçre’nin Eiger Dağı, kuzey duvarının ortalama 70 derecelik eğimiyle dünyanın iyi dağcılarının hep rüyası olmuştur. Bu dağa tırmanırken hayatını kaybeden birkaç Alman dağcıdan sonra başarılı olacak başka bir ekip aranmaktadır. Tony Kurz ve Andi Hinterstoisser o sıralar Alman ordusunda görev yapmaktadırlar. Berlin’in en büyük gazetelerinden birinin editöryel sekreteri konuyu bilmekte ve Kurz’u tanımaktadır. Kurz ve Hinterstoisser’i dağa tırmanmak için ikna etmeye çalışır. Hinterstoisser bu işe olumlu bakarken Kurz Nazi Almanyası hakkında şüpheler içindedir. Sonunda kabul eder ama bu riski Alman liderleri mutlu etmek için değil, kendisi için yaptığının altını çizer.
Kurz ve Hinterstoisser sonunda yaz ortası gibi tırmanmaya başlarlar ve bir grup Avusturyalı ile bir yarış içine girerler.
North Face, 2008 Locarno Film Festivali’nde resmi seçim olarak gösterildi
Cd 1 izlemek için tıklayın

Cd 2 izlemek için tıklayın

Yahşi Batı Cem Yılmaz Filmi Full İzle Tek Parça Dvix kalite


IMDB Puanı: 7.7/10
Yapım: 2009 ~ Türkiye
Tür: Komedi , Western
Oyuncular: Cem Yılmaz , Demet Evgar , Ozan Güven , Özkan Uğur , Uğur Polat
Seslendirenler: Ferdi Yılmaz
Yönetmen: Cem Yılmaz , Ömer Faruk Sorak , Ali Taner Baltacı
Senaryo: Cem Yılmaz
Yapımcı: Cem Yılmaz , Murat Akdilek
Görüntü Yönetmeni: Mirsad Herovic
Görüntü Yönetmeni: Mert Oktan , Ömer Özgür
Dağıtım: UIP Filmcilik
Konusu: Osmanlı Padişahı’nın iki kahramanı Vahşi Batıya göndermesini konu alan filmde ‘ Vahşi Batı ‘ nasıl ‘Yahşi Batı ‘ olur hep birlikte izleyip göreceğiz.

Şrek Sonsuza Dek Mutlu (2010) Shrek Forever After Film İzle

 

Vizyon tarihi:

28 Mayıs 2010
Yönetmen
Mike Mitchell
Senaryo
Josh Klausner, Darren Lemke
Tür:
Macera, Animasyon, Aile
Yapım:
ABD 2010 (Renkli)
Dil:
ingilizce
Yapımcı Firmalar:
DreamWorks
Dağıtıcı Firmalar:
UIP
Internet adresi:
www.shrek.com/

Şrek serisinin son filmi “Şrek Sonsuza Dek Mutlu” (Shrek Forever After), hem 3 Boyutlu, hem 35 milimetre kopyalarıyla gösterilecek.
Şeytan ruhlu ejderhanın hakkından geldikten; güzeller güzeli prensesi ve kayınpederinin krallığını kurtardıktan sonra yeşil yaratığımız daha ne yapsın? Sevimli Şrek’imiz artık evinin erkeği olmuştur. Bir zamanlar ödünü patlattığı köylülerin bahçe bellerini gönülsüzce imzalayarak günlerini geçirir. Peki, onun yeri göğü inleten ünlü kükremesine ne oldu?
Kendisini “gerçek bir canavar” gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Şrek, tatlı dilli işadamı Rumpelstiltskin ile imzaladığı anlaşmada dolandırılır. Kendisini aniden Uzak Ülke’nin çarpık alternatif versiyonunda bulur. Rumpelstiltskin’in kral olduğu o ülkede yeşil canavarlar av malzemesi haline gelmiştir. Üstelik Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Saflığı yüzünden yaptığı herşeyi geri alarak dostlarını kurtarmak, dünyasını geri kazanmak ve hayattaki tek gerçek aşkına yeniden kavuşmak Şrek’in bundan sonra atacağı adımlara bağlıdır.
Posted by Picasa

Ezel dizisi 14.Bölüm full hd kalite tek parça izle

 Video Az Sonra Eklenecektir....
Posted by Picasa

10 Ocak 2010 Pazar

Mavi Göle Dönüş film izle

 

Puanı:6.0/10
Yapım:1991 ABD
Tür:Macera, Romantik
Yönetmen:William A. Graham
Süre:1 saat 42 dakika.
Başrollerdeki Oyuncular:Milla Jovovich, Brian Krause, Courtney Phillips, Garette Ratliff Henson, Lisa Pelikan.
Dün yayımladığımız Mavi Göl filminin devam filmi olan Mavi Göle Dönüş filmi. Bir adada mahsur kalan Sarah , Sarah’nın kızı Lilli(Milla Jovovich) ve Richard (Brian Krause) adada yaşam mücadelesi vermeye başlarlar. Sarah kısa bir zaman geçtikten sonra ölür. Adada yalnız kalan Richard ve Lilli gittikçe birbirilerine yakınlaşmaya başlarlar. Birbirilerine aşık olan çiftimizi daha sonra adaya gelen korsanlar tehlike arz edeceklerdir.
Posted by Picasa

Arka Sıradakiler 98 Bölüm Full Tek Parça İzle

Çok Güzel Hareketler Bunlar 46 Bölüm Full İzle