28 Mayıs 2009 Perşembe

Müzede Bir Gece 2 Fragmani izle - Müzede bir Gece 2 Özeti film konusu

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Larry müzedeki maaşı düşük görevinden ayrılıp Daley Aygıtları’nın ürünlerini icat etmeye girişir. İstediği her şeyi başarmış gibidir, ama bir eksik vardır. Bir şey onu eski hayatına, bir zamanlar mucizelerle dolu geceler yaşadığı Doğal Tarih Müzesi’ne çekmektedir adeta. İşte orada beklenmedik bir şey keşfeder. Serginin en sevdiği kısımları, yani arkadaşları, tozlu raflara kaldırılmak üzeredirler, Smithsonian arşivlerine.

Gelecekleri belirsizdir, ta ki Larry minyatür kovboy Jedediah’tan sıkıntılı bir telefon alana kadar. Yeni gelenler kendi yerlerini çoktan yapmışlardır. Bunlar arasında 3000 yıllık uykusundan uyanan ve aksi olan Mısır kralı Kahmunrah da vardır. Artık o ve tarihin en ürkünç yardakçıları; Korkunç Ivan, Napoleon Bonaparte ve Al Capone müzeyi ve sonra da tüm dünyayı ele geçirmek için uğraşırlarken Yeraltı dünyası Ordusu’nu da serbest bırakırlar.

Başkente doğru hızla yola koyulan Larry artık ne yapmak istediğini biliyordur. Hem de yanında birbirinden etkileyici ve akıllı arkadaşlarıyla; Albert Einstein, dürütlüğüyle meşhur Abe Lincoln ve müzenin en nefis kesici karakterlerinden olan ve Larry’ye kaybettiği eğlence ve mizah duygusunu geri kazandıran Amelia Earhart. Eski arkadaşları Teddy Roosevelt, Octavius, Sacajawea, Attila ve Neanderthals ile Larry’yi arkadaşlarını yeniden kazanmaktan ve müzenin eski düzenini şafak sökmeden yoluna koymaktan alıkoyacak hiçbir engel yoktur

The Women Filmini İzle Full Seyret


Eğlenceli ve sürükleyici bir yapım. Romantik aşk filmi tadında. Kadınların iç dünyası mercek altına alınmış. Ünlü film oyuncusu megraynda kadınlar filminde rol almış. İzlenmesi için bu bile yeter.
Filmin Türü: Dram / Komedi
Yönetmen ve senaryosu: Diane English Clare Boothe Luce
Oyuncuları: MegRyan (Mary Haines) , Annette Bening ( Sylvia Fowler) , Eva Mendes( Crystal Allen) , Debra Messing ( Edith Potter) , JadaPinkett Smith ( Miriam Aarons) , Bette Midler (Flora DeLave) ,Candice Bergen (Catherine Frazier)
Mary, babasıyla birlikte çalıştığı işinden kovulmuştur. Bir de üstüne gittiği güzellik salonunda, manikürcükız Tanya’dan kocasının zengin avcısı, tezgahtar‘’ fıs fıs kız’’ Crystall Allen’laaldattığını öğrenince, annesi ve kızıyla bir tatile çıkar.

Mary’ninen yakın arkadaşı Sylvie Fowler, bir kadın magazin dergisinin başeditörüdür. Fakat mutlu, başarılı bir hayat sürenSylvie’nin işi tehlikededir. Önceleri Tanya’danMary’nin aldatıldığını ilk öğrenen olarak Mary’esöyleyip söylememe ikilemini yaşarken, kariyerinin kurtarmakadına dedikodu yazarı Bailey Smith’e Mary’le ilgili malzemeverir. Bunları öğrenen Mary kendini dinlemek için bir kadınkampına gider ve burada Kontes Miller ile tanışır. Buradakideneyimlerinden sonra Mary artık hayattan ne istediğini bilen birine dönüşür.

1930’lu yılların sonundapiyes ve film olarak yapılmış Kadınlar, Clare Boothe Luce’ninpiyesinde onun nefret ettiği kadınlara karşı bir eleştiri olurken,2000’li yılları uyarlamasında güçlü ve modernkadınların dünyasının şık bir komedisi haline gelmiştir.
Zaman Ötesi, Timeline Filmini Online Full İzle Seyret


Güzel bir bilim kurgu filmi olmuş. zamana farklı bir açıdan bakmış. Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan Timeline, Fransa’da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor. Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21. yy tekrar geri dönebilecekler mi?


Bal Honey Filmini İzle Full Seyret


Oldukça kaliteli bir gençlik filmi. Diskoda başlayan hikayede filmin güzel rap ve hiphop müzikleri eşliğinde hiphop ve rep kültürüne yakınlaşacaksınız. Severek izlenen bir yapım olmuş.
Filmin Yönetmeni: Bille Woodruff
Senaryo : Alonzo Brown, Kim Watson
Müzik: Rodney Jerkins, Mervyn Warren
Görüntü yönetmeni: John R. Leonetti
Kurgu: Mark Helfrich, Emma E. Hickox
Tür: Gençlik Filmi

26 Mayıs 2009 Salı