29 Haziran 2009 Pazartesi

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly +18 izle seyret

Güneşi Gördüm Full Kesintisiz İzle Seyret Bedava Online 2009


Osmanlı Cumhuriyeti film izle Full Online Bedava Seyret


Gani müjde büyük komedi ustasından herkese ders niteliğinde bir film.
Filmin Türü: Komedi / Tarihi.
Yönetmen ve Senaryo: Gani Müjde.
Yapım : 2008, Türkiye.
Oyuncuları: Ata Demirer , Sezen Aksu , Sümer Tilmaç , Ali Düşenkalkar, Kerem Kupacı, Belma Canciğer Müjde , Ceren Soylu , Ruhsar Öcal , Özden Özgürdal , Caner Uncuoğlu , Vildan Atasever.
Filmde Atatürk’ün hiç lider olmaması, Kurtuluş Savaşı’nın yapılmamasıyla Osmanlı Cumhuriyeti’nin günümüze uyarlanmış devamı anlatılıyor.Türkiye Cumhuriyeti yerine Osmanlı Cumhuriyeti’nin devam etmesi, Ankara’nın başkent olmaması, tabelaların, plâkaların hem Türkçe, hem Arapça olması, padişahın kaftanının altında takım elbise olması gibi trajikomik durumlar filmin hikayesini oluşturuyorSeks Ve Kahvaltı, Sex And Breakfast film izle Full Online


İlşkilerin yürütmeye çalışan çiftin komik ve eğlenceli hikayesi anlatılıyor. Filmde ayrıca izleyicileri sekse yeni bir pencereden bakmaya zorluyor.
Yapımı: 2007, ABD.
Türü: Dram / Komedi / Romantik.
Yönetmeni: Miles Brandman.
Senaryosu: Miles Brandman.
Oyuncuları: Kuno Becker, Eliza Dushku, Macaulay Culkin, Eric Lively, Robert Carradine, Joanna Miles, John Pleshette, Alexis Dziena, Margaret Travolta, Tracie Thoms, Maree Cheatham, Jaime Ray Newman, Anita Gnan, Vincent Jerosa.
Yapımcı : Michael Brandman, Andrew Adelson, Chip Diggins
Görüntü Yönetmeni : Mark Schwartzbard
Süresi: 1 saat, 21 dk. Filmin Konusu: Yatak odaları bir türlü ısınmayan çiftlerin terapistleri ile olan gırgır ilişkisi anlatılıyor.
James (Culkin) ile Heather (Dziena) yirmili yaşlarda bir çifttir. İlişkilerindeki monotonluğa çare olarak farklı cinsel deneyimler yaşamayı planlarlar. Aynı yaşlardaki bir başka çift olan Ellis (Becker) ile Rene (Dushku) de arayış içindedirler. “Sex and Breakfast” gençlerin günümüz büyük şehirlerinde ilişki kurmak ve bu ilişkiyi yürütmekte yaşadıkları zorlukları erotik bir dille ekrana taşıyor.
“Home Alone” serisi filmleriyle ünlenen* bir zamanlar Amerika’nın en tanınmış çocuk yıldızlarından olan 1980 doğumlu Macaulay Culkin* yetişkinlik dönemi filmlerinden biriyle karşımızda. Ünlü aktöre* yine çocuk yaşlarda ünlenen* ardından “Angel” ve “Buffy the Vampire Slayer” TV dizilerindeki Faith rolüyle starlaşan* 2003 tarihli başarılı korku filmi “Wrong Turn”le çıkışını sürdüren Eliza Dushku eşlik ediyor. Filmi 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesine öneriyoruz.
Yağmur, Lluvia film izle Full Online Bedava İzle


Arjantin sinemasından kaliteli bir dram filmi ilgiyle izleniyor.

Filmin Yönetmen & Senaryo: Paula Hernández.
Yapımcı: Juan Vera, Juan Pablo Galli, Alejandro Cacetta.
Görüntü Yönetmeni: Guillermo Nieto.
Müzik: Sebastián Escofett.
Süre:1 saat 50 dk. Drama tarzı film izlemek için ideal.Filmi severek izleyeceğinizi umuyoruz.